استان ها

کشف ۴۷۶ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان وبلوچستان

کشف ۴۷۶ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان وبلوچستان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار احمد طاهری اظهار داشت: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد افیونی با دپوی محموله مواد مخدر در یکی از مناطق این شهرستان قصد قاچاق آن به عمق کشور را دارند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با گسترش چتر اطلاعاتی و پایش دقیق منطقه دپوی مواد مخدر قاچاقچیان را در ساختمانی متروکه واقع در یکی از محلات حاشیه‌ای آن شهرستان شناسایی کرده و عصر روز گذشته در قالب چند تیم عملیاتی این محل را به محاصره خود درآوردند.

وی تصریح کرد: در این عملیات جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه ۴ نفر از سوداگران مرگ را دستگیر کرده و در پاک‌سازی محل علاوه بر توقیف یک دستگاه خودروی پراید، یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه وانت نیسان قاچاقچیان، مقدار ۴۷۶ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد افیونی شامل ۳۸۳ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک و ۷۰ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش و ۲۳ کیلوگرم شیشه کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به معرفی متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی و تلاش برای دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارد و در راه مبارزه با این بلای خانمانسوز از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

این مقاله با عنوان “کشف ۴۷۶ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان وبلوچستان” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا