بانوان

ترخیص مدیر فنی تیم ملی هندبال از بیمارستان اردنی بعد از یک ماه

ترخیص مدیر فنی تیم ملی هندبال از بیمارستان اردنی بعد از یک ماه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

عزت الله رزمگر که در حین مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا به دلیل مثبت شدن تست کرونا در بیمارستان اردن بستری شده بود بعد از حدود یک ماه به هتل منتقل شد.

به گزارش تیتروز، عزت الله رزمگر مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان ایران که در اواسط مسابقات قهرمانی آسیا به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان اردن بستری شده بود اکنون بعد از حدود یک ماه حضور در در بخش آی سی یو مرخص و به هتلی در اردن منتقل شده است.

رزمگر می‌گوید حالش بهتر شده اما مرخص شدنش از بیمارستان به شرط استفاده از دستگاه اکسیژن است. او تلاش می کند زمان استفاده از دستگاه اکسیژن را هر روز کمتر کند تا بتواند هر چه زودتر به ایران برگردد.

مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا از ۲۴ شهریور تا ۳ مهر به میزبانی اردن انجام شد. تیم ملی هندبال ایران بعد از کسب عنوان چهارمی و کسب سهمیه جهانی چهارم مهر به ایران بازگشت. در اواسط مسابقات تست کادر فنی تیم ملی متشکل از رزمگر، نشیمن شافعیان مشاور فنی و خدیجه قانع مربی و یک بازیکن مثبت شد که شافعیان و قانع یک روز و صونا بیداد بازیکن تیم نیز دو روز بعد از تیم به ایران بازگشتند اما هنور رزمگر در هتلی در اردن به سر می برد تا شرایطش بهتر شود و بتواند به ایران برگردد.

عزت الله رزمگر بعد از مرخص شدن از بخش آی سی یو بیمارستان اردن به تیتروز گفت: از بیمارستان به هتل منتقل شدم اما ترخیصم به شرط استفاده از دستگاه اکسیژن ساز بود. سفیر ایران در اردن آقای ناصری و همکارانش در این مدت طولانی خیلی زحمت  کشیدند. آنها دستگاه اکسیژن ساز تهیه و به هتل محل اقامتم منتقل کردند تا کمبود اکسیژن شدیدی را ‌که دارم بتوانم جبران کنم.

مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان در ادامه گفت: خداراشکر امروز خیلی بهتر هستم. از دیشب تمرینات تقویت ریه را جدی تر انجام می دهم و توانسته ام حدود نیم ساعت بدون اکسیژن باشم و افت محسوسی نداشتم. از امروز صبح هم بعد از کمی تمرینات ایزومتریک دوباره اکسیژنم را ‌قطع کردم و می خواهم به یک ساعت بدون اکسیژن برسم. اگر اذیت نشوم تا عصر این زمان را به دو ساعت ارتقاء خواهم داد و هر روز بیشترش می‌کنم تا مشکل سالن ترانزیت و انتظار برای پرواز دوم را حل کنم. به امید خدا اگه این روند ادامه داشته باشد به زودی به وطنم برمی‌گردم.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “ترخیص مدیر فنی تیم ملی هندبال از بیمارستان اردنی بعد از یک ماه” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا