ورزشی

جزئیات تفاهم‌نامه پلیس راهور خراسان‌ جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی

جزئیات تفاهم‌نامه پلیس راهور خراسان‌ جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بیرجند، پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان‌جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم‌نامه امضا کردند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌ جنوبی در نشست امضای تفاهم‌نامه با پلیس راهنمایی و رانندگی مهیاسازی زمینه‌های همکاری مشترک علمی و آموزشی، مشاوره پژوهشی تبادل اطلاعات علمی در راستای پیشگیری کنترل و کاهش تصادفات رانندگی، ارتقای سطح فرهنگ ترافیک با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک سازمان‌ها را از اهداف این تفاهم‌نامه دانست.

مجید علی‌آبادی بیان کرد: اجرای اقدامات مطالعاتی مورد نیاز پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان‌جنوبی و فراهم کردن زمینه انجام امور مطالعاتی و تحقیقات کاربردی در موضوعات مورد توافق از تعهدات دانشگاه آزاد اسلامی است.

علیرضا عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی هم مطرح کرد: تبادل اطلاعات و تجربیات در برگزاری کارگاه‌های آموزشی، اعلام نیازهای مختلف در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی و در اولویت قرار دادن طرح‌های آموزشی و پژوهشی ارائه شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی که هم‌راستا با اهداف پلیس راهنمایی و رانندگی بوده از تعهدات پلیس راهنمایی و رانندگی در این تفاهم‌نامه است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

این مقاله با عنوان “جزئیات تفاهم‌نامه پلیس راهور خراسان‌ جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا