اجتماعی

۶۳۰۰ کلاس توسط خیرین در کشور ساخته شد

۶۳۰۰ کلاس توسط خیرین در کشور ساخته شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/لرستان مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با اشاره به تشکیل کمیسیون مدرسه‌یار در مجلس شورای اسلامی، گفت: ۶۳۰۰ کلاس درس طی سال گذشته توسط خیرین در کشور ساخته شد.

سیدمحمدرضا جعفری در آیین افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز منطقه تلوری خرم‌آباد، اظهار کرد: نقش خیران مدرسه‌ساز در رفع مشکلات آموزش و پرورش مؤثر است کمااینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، خیرین اقی‌قاط کشور برای ساخت مدرسه و کلاس درس پای کار آمدند.

وی با تقدیر از بنیاد علمی و آموزشی قلم‌چی در کمک به ساخت مدارس مناطق محروم، افزود: مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز منطقه تلوری خرم‌آباد یکی از صدها مدرسه‌ای است که توسط رئیس بنیاد علمی و آموزشی قلم‌چی ساخته شده است.

جعفری با اشاره به اینکه خیرین مدرسه‌ساز علاوه‌بر ساخت مدارس علاقمند به کمک‌های مالی به دانش‌آموزان نیازمند هستند، ادامه داد: در این راستا تفاهم‌نامه ایجاد کمیسیون مدرسه‌یار در مجلس شورای اسلامی منعقد شد و به زودی به مرحله اجرا درمی‌آید.

مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با تاکید بر لزوم حفظ و نگهداری از مدارس خیرساز، گفت: طی یک سال گذشته ۶۳۰۰ کلاس درس در قالب هزار و ۳۶۱ مدرسه توسط خیرین مدرسه‌ساز کشور ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده شد.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “۶۳۰۰ کلاس توسط خیرین در کشور ساخته شد” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

دکمه بازگشت به بالا