بانوان

قهرمانی دختر تنیس باز ایران در تور جهانی زیر ۱۸ سال

قهرمانی دختر تنیس باز ایران در تور جهانی زیر ۱۸ سال” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

دختر تنیس باز ایران قهرمان تور جهانی زیر ۱۸ سال ایران شد.

به گزارش تیتروز و به نقل از فدراسیون تنیس،  تور جهانی زیر ۱۸ سال در بخش دختران و پسران در زمین های تنیس باشگاه آپت استقلال برگزار شد. 

در بخش دختران ماندگار فرزامی با نتیجه ۲ بر صفر مقابل درسا چراغی به پیروزی دست یافت و صاحب عنوان قهرمانی شد و فاطمه سادات زنجانی و نماینده ترکیه مشترکا سوم شدند.

در بخش پسران نیز توپراک آوچی باشی از ترکیه با نتیجه ۲ بر صفر مقابل آرتیوم دوروفیو از فرانسه پیروز شد تا عنوان قهرمانی این مسابقات را به نام‌ خود ثبت کند، نماینده فرانسه نایب قهرمان شد و تنیسورهای دانمارک و مجارستان مشترکا سوم شدند. 

پیش از این با انجام دیدارهای پایانی بخش دو نفره، تیم آرتیوم دوروفیو از فرانسه –  یونس طلاور از ایران با نتیجه ۲ برصفر  مقابل زوج امیر علی قوام و سامان رضاییان از ایران به پیروزی رسید و قهرمان شد و تیم ایران در جایگاه دوم ایستاد. 

در بخش دختران نیز نمایندگان ترکیه عناوین اول و دوم را بدست آوردند. 

به این ترتیب این مسابقات که  از ۱۷  مهر با رقابت ۴۴ دختر و ۶٠ پسر در در زمین های تنیس استقلال آغاز شده بود امروز با انجام دیدارهای پایانی بخش انفرادی به پایان رسید. 

انتهای پیام

این خبر با عنوان “قهرمانی دختر تنیس باز ایران در تور جهانی زیر ۱۸ سال” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 15 =

دکمه بازگشت به بالا