استان ها

بازگشایی مدارس متوسطه دوم در اصفهان از اواسط آبان ماه

بازگشایی مدارس متوسطه دوم در اصفهان از اواسط آبان ماه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

آذر کیوان امیرپور در گفت‌وگو باخبرنگار خبرآنلاین در خصوص روند واکسیناسیون دانش آموزان اظهار داشت: واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال در سطح استان اصفهان در حال انجام است و تا روز گذشته از حدود ۴۸۸ هزار دانش آموز اصفهانی ۳۰۰ هزار نفر واکسن زده‌اند که بالغ بر ۶۲ درصد از دانش آموزان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی افزود: برای دانش آموزان شش تا ۱۲ سال فعلاً مسئله‌ای مطرح نبوده و تصمیم نهایی به تصمیم وزارت بهداشت و مطالعات جهانی بستگی دارد.

واکسن همچنان اجباری نیست
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با تاکید بر اینکه تزریق واکسن برای دانش آموزان اجباری نیست، ادامه داد: قرار است که از آبان ماه با توسعه واکسیناسیون مدارس در شهرها هم با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود بازگشایی شود.

وی اضافه کرد: تا پایان مهرماه واکسیناسیون دانش آموزان به اتمام می رسد و پس از طی کردن دو هفته ایمنی از اواسط آبان ماه مدارس متوسطه دوم بازگشایی می شود.

امیرپور بیان کرد: شهرستان های بوئین میاندشت، فریدن، زواره، اردستان، نطنز بیشترین پوشش واکسیناسیون دانش آموزان را داشته اند.

وی اعلام کرد: بیش از ۸۵ درصد معلمان واکسن کرونا را دریافت کردند و همچنین دانش آموزان در شهرهای کوچک هم بالای ۸۰ درصد واکسن دریافت کرده اند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امیدواریم اولیا  به سیستم وزارت بهداشت اعتماد کنند و واکسیناسیون را جدی بگیرند، در تاریخ نیز همواره از این مخالف‌ها با واکسن‌ها وجود داشته اما همه بیهوده بوده است.

۴۸

این مقاله با عنوان “بازگشایی مدارس متوسطه دوم در اصفهان از اواسط آبان ماه” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا