اجتماعی

وزیر کشور: تمام دستگاه‌ها باید برای رفع نیازهای نیروی انتظامی هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز

وزیر کشور: تمام دستگاه‌ها باید برای رفع نیازهای نیروی انتظامی هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ احمد وحیدی در حاشیه نشست فصلی فرماندهان، رؤسا و معاونان نیروی انتظامی (ویدئو کنفرانسی) با بیان اینکه این سربازان (نیروهای انتظامی)، پاسداران نظم و امنیت در کشور هستند، اظهار کرد امنیت امروز را مدیون حضور این عزیزان هستیم و به تعبیر فرماندهی معطم کل قوا “نیروی انتظامی از ستونهای استوار امنیت در کشور است”.

وزیر کشور، یکی از اهداف حضور در این جلسه را بررسی اقدامات در دستور کار نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: کارهای بسیار مهمی در نیروی انتظامی مخصوصاً در حوزه هوشمندسازی پلیس انجام شده است؛ ان‌شاءالله با تحقق پلیس هوشمند یک گام بسیار بزرگ در ارتقاء نیروی انتظامی برداشته خواهد شد.

وی تأکید کرد: نیروی انتظامی محور تأمین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است از این رو تمام دستگاه‌ها باید برای رفع نیازها و خواسته‌های نیروی انتظامی هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بحمداله امروز نیروی انتظامی از قدرتهای ارزشمندی برخوردار و همچنین با بهره‌مندی از فناوری‌های روز به عنوان نیروی حرفه‌ای مطرح است؛ ضمن اینکه نیروی انتظامی دارای نیروهای جان برکفی است که در تأمین امنیت کشور و مردم همچنین مبارزه با قاچاق مواد مخدر و هرآنچه که جوانان این کشور را به تباهی می‌کشاند، مبارزه می‌کند.

وحیدی بیان کرد: نیروی انتظامی استوارانه و مردانه در این راه ایستاده و ما نیز به آن افتخار می‌کنیم، از سویی عده‌ای حرفهای بی‌منطق و ماجراجویانه می‌زنند اما ما می‌گوییم که  سند صحت عمل ما در مبارزه با مواد مخدر، شهدای بزرگ نیروی انتظامی است.

وزیر کشور درباره هوشمندسازی پلیس نیز گفت: به کارگیری فناوری‌های روز، چابک‌سازی و پاسخ به هنگام، توسعه اشراف اطلاعاتی و استفاده از ظرفیتهای برون‌سازمانی برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر از محورهای اصلی پلیس هوشمند است که در این راستا اقدامات مطلوبی انجام شده است.

انتهای پیام/

این خبر با عنوان “وزیر کشور: تمام دستگاه‌ها باید برای رفع نیازهای نیروی انتظامی هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =

دکمه بازگشت به بالا