ورزشی

گلزن الهلال؛ کسی که قرار بود بازی نکند!

گلزن الهلال؛ کسی که قرار بود بازی نکند!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

گل تماشایی الدوساری باعث شد تا الهلال در نیمه اول پیروز به رختکن برود و باتوجه به حضور هوادارانش، شرایط بهتری را برای صعود داشته باشد. الدوساری در صحنه گل ارسال بازیکن خودی را به خوبی در پشت محوطه جریمه کنترل کرد و پس از حرکت عرضی با شوتی استثنایی توپ را به کنج دروازه حامد لک فرستاد.

نکته جالب اینکه الدوساری در سه هفته گذشته مصدوم بود و تنها چهار جلسه تمرینی را پس از پایام مصدومیتش با تیم سپری کرد و حالا در بازگشت به زمین، موفق شد با شوتی تماشایی تیمش را در آستانه صعود به مرحله نیمه نهایی قرار دهد.

او که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی عربستان هم محسوب می‌شود، در محور حملات الهلال روی دروازه پرسپولیس قرار داشت و فارغ از گل هم بهترین بازیکن تیمش در نیمه نخست بود.

۲۵۶ ۲۵۱

این مقاله با عنوان “گلزن الهلال؛ کسی که قرار بود بازی نکند!” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا