فناوری

امکان‌سنجی برای بومی سازی نرم افزارهای کاربردی شبکه ملی اطلاعات – تیتروز | خبر جدید

امکان‌سنجی برای بومی سازی نرم افزارهای کاربردی شبکه ملی اطلاعات – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در قالب اعلام فراخوانی برای همکاری در پروژه «مشاوره پژوهشی در خصوص امکان‌سنجی بومی سازی خدمات بستر توسعه نرم افزارهای کاربردی شبکه ملی اطلاعات» از پژوهشگران دعوت کرده است.

گروه سکوهای فناوری اطلاعات پژوهشگاه ICT برای این پروژه از افراد متخصص و آشنا با حوزه‌های بسترهای ارائه BaaS ‪(Backend as a Serivce)‬ خصوصاً موارد متن باز، بسترهای ارائه (Mobile Backend as a Service‏) MBaaS خصوصاً موارد متن باز، ساختار اپلیکیشن‌های اندروید، مفاهیم امنیت نرم افزار کاربری و مدیریت سیستم عامل اندروید، برنامه نویسی اندروید،‬ APIهای پرکاربرد اندروید ، خدمات فایربیس سیستم عامل لینوکس و نصب و راه‌اندازی پروژه‌های متن باز دعوت به همکاری کرده است.

افرادی که مایل به همکاری هستند باید درخواست و رزومه خود را به آدرس ایمیل پروژه ( [email protected]) ارسال کنند. جهت اطلاع از شرایط و نحوه همکاری نیز دکتر سیفی مجری پروژه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات پاسخگوی متقاضیان است.

این مطلب با عنوان “امکان‌سنجی برای بومی سازی نرم افزارهای کاربردی شبکه ملی اطلاعات – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا