عمومی

اعطای ۹۴ درصدی وام ازدواج به متقاضیان

اعطای ۹۴ درصدی وام ازدواج به متقاضیان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آقای قیطاسی در ارتباط با برنامه پیگیری شبکه خبر افزود: بر این اساس بیش از ۹۴ درصد مزدوجین متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج، در سال گذشته وام خود را از بانک‌ها دریافت کردند.

وی افزود: ۴۷ هزار و ۷۰۰ نفر از ثبت نام کنندگان در سامانه بانک مرکزی در پایان سال ۹۹ باقی ماندند که وام انان در سال جاری پرداخت شد.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: بر اساس آمار سامانه بانک مرکزی در سال جاری هم حدود ۳۶۰ هزار نفر از مزدوجین تا پایان مرداد ماه برای دریافت تسهیلات ازدواج ثبت نام کردند که تاکنون حدود ۲۰۰ هزار نفر آنان وام خود را دریافت کرده اند.

آقای قیطاسی تصریح کرد: روال دریافت تسهیلات هم به این گونه است که مزدوجین متقاضی دریافت وام ازدواج ابتدا باید در سامانه بانک مرکزی نام نویسی کنند و پس از مشخص شدن بانک‌ آنان که از طریق پیامک به آنان اعلام می‌شود باید در مدت ده روز به بانک تعیین شده خود مراجعه و مدارک لازم را ارائه کنند و بانک هم بر اساس سهمیه‌ای که برایش در نظر گرفته شده است وام ازدواج را پرداخت می‌کند.

وی گفت: آمار سامانه بانک مرکزی حاکیست هر ساله بیش از ۹۴ درصد متقاضیان وام ازدواج موفق به دریافت تسهیلات می‌شوند.

 

این خبر با عنوان “اعطای ۹۴ درصدی وام ازدواج به متقاضیان” در وب سایت www.irinn.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.irinn.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =

دکمه بازگشت به بالا