حوادث

نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است

نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

وزیر کشور و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی پایه تامین امنیت و نظم عمومی در کشور است؛ گفت: تامین امنیت پایدار در گرو هماهنگی همه دستگاههای ذیربط است و در این خصوص باید دستگاه ها برای رفع نیازمندی های ناجا هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.

به گزارش تیتروز، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور نیروی انتظامی در حاشیه نشست فصلی فرماندهان، روسا و معاونان ناجا که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، گفت: هدف اصلی از برگزاری این نشست با حضور فرماندهان، روسا و معاونان ناجا، عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و تشکر از زحمات تمامی مسئولان، فرماندهان و سربازان جان برکف ناجا است.

 

وی با بیان اینکه مجموعه کارکنان پلیس، پاسداران نظم و امنیت در کشور هستند گفت: امنیت امروز را مدیون حضور این عزیزان هستیم و به تعبیر فرماندهی معظم کل قوا، نیروی انتظامی از ستون های استوار امنیت در کشور است.

وزیر کشور با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف حضور در این جلسه بررسی اقداماتِ در دستور کار نیروی انتظامی است، عنوان کرد: کارهای بسیار مهمی در نیروی انتظامی خصوصا در حوزه هوشمندسازی پلیس انجام شده است؛ ان شاا… با تحقق پلیس هوشمند یک گام بسیار بزرگ در ارتقاء نیروی انتظامی برداشته خواهد شد.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است؛ از اینرو تمامی دستگاه ها باید برای رفع نیازمندی های ناجا هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

وحیدی اظهار کرد: بحمدا… امروز نیروی انتظامی از ظرفیت های ارزشمندی برخوردار و همچنین با بهره مندی از فناوری های روز به عنوان نیروی حرفه ای مطرح است؛ ضمن اینکه نیروی انتظامی دارای نیروهای جان برکفی است که در تامین امنیت کشور و مردم و همچنین مبارزه با قاچاق مواد مخدر و هرآنچه که جوانان این کشور را به تباهی می کشاند مبارزه می کنند.

وزیر کشور گفت: نیروی انتظامی استوارانه و مردانه در این راه ایستاده و ما نیز به آن افتخار می کنیم، از سویی عده ای حرف های بی منطق و ماجراجویانه می زنند اما ما می گوییم که سند صحت عمل کشور در مبارزه با مواد مخدر، شهدای بزرگ نیروی انتظامی در عرصه این مبارزه است.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ناجا در پایان  در خصوص هوشمندسازی پلیس هم گفت: به کارگیری فناوری های روز، چابک سازی و پاسخ به هنگام، توسعه اشراف اطلاعاتی و استفاده از ظرفیت های برون سازمانی برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر از محورهای اصلی پلیس هوشمند است که در این راستا اقدامات مطلوبی انجام شده است.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 3 =

دکمه بازگشت به بالا