اجتماعی

جلوگیری پلیس از خودسوزی مرد جوان با مشاوره 4 ساعته- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز

جلوگیری پلیس از خودسوزی مرد جوان با مشاوره ۴ ساعته- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ محمود مالمیر با اعلام خبر جلوگیری پلیس از خودسوزی یک مرد جوان در منزل، در تشریح این خبر اظهار کرد: با اعلام شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اقدام به خودسوزی مرد جوان در منزلش، مامؤران کلانتری ۱۷۹ خلیج‌فارس سریعاً به محل مذکور اعزام شدند. 

رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج‌فارس افزود: مأموران کلانتری ۱۷۹ خلیج‌فارس در محل حادثه پی بردند که مرد جوان به دلیل مشکلات خانوادگی قصد دارد با بنزین خودسوزی کند و به زندگی خود پایان دهد. 

وی تصریح کرد: بنابر حساسیت موضوع مأموران کلانتری وارد عمل شدند و پس از مشاوره ۴ ساعته مرد جوان را از خودسوزی منصرف و از یک حادثه دلخراش جلوگیری کردند. 

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مرد جوان پس از انتقال به کلانتری در مشاوره‌های اجتماعی حاضر شد و پس از صلح و سازش با خانواده ابراز پشیمانی کرد.

انتهای پیام/

این خبر با عنوان “جلوگیری پلیس از خودسوزی مرد جوان با مشاوره ۴ ساعته- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا