استان ها

دستگیری ۱۴ سارق با ۳۳ فقره سرقت در چهارمحال و بختیاری

دستگیری ۱۴ سارق با ۳۳ فقره سرقت در چهارمحال و بختیاری” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین چهارمحال بختیاری :سردار “منوچهر امان اللهی” گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، داخل خودرو، اماکن خصوصی، داخل خودرو، موتورسیکلت و احشام، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان، شهرکرد، بروجن، لردگان، فارسان، سامان و سامان با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به جا مانده در صحنه های سرقت موفق شدند ۱۴ سارق را دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: بر اساس تحقیقات علمی و فنی پلیس، سارقان به ۳۳ فقره سرقت منزل، داخل خودرو، اماکن خصوصی، داخل خودرو، موتورسیکلت و احشام اعتراف کردند که متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

۴۸

این نوشته با عنوان “دستگیری ۱۴ سارق با ۳۳ فقره سرقت در چهارمحال و بختیاری” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا