اقتصادی

بهره برداری نیروگاه خورشیدی ١٠ مگاواتی غدیر کوشک

بهره برداری نیروگاه خورشیدی ١٠ مگاواتی غدیر کوشک” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

بهره برداری نیروگاه خورشیدی ١٠ مگاواتی غدیر کوشک

نیروگاه خورشیدی ١٠ مگاواتی غدیر کوشک توسط دکتر نجفی پور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و دکتر حسینی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر امروز مورخ ١۴٠٠/٠٧/٢٧ با حضور جمعی از مسئولین استان یزد و مدیران شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح و به بهره برداری رسید.


این پروژه یکی از بهترین پروژه های خورشیدی فتوولیک از منظر اقتصادی، فنی و سرعت انجام کار می باشد. لازم به ذکر است که نسبت به پروژه های مشابه دارای تجهیزات خورشیدی با کیفیت بالاتری بوده و در عین حال هزینه سرمایه گذاری آن نسبت به دیگر پروژه ها کمتر می باشد در ضمن مدت اجرای پروژه تنها در حدود ۶ ماه بوده که در نوع خود در کشور بی سابقه است.


در این مراسم جناب آقای دکتر نجفی پور و آقای مهندس حسینی از زحمات مجموعه سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و جناب آقای دکتر معصومی مدیرعامل آن شرکت تقدیر و تشکر داشتند، در ضمن جناب اقای مهندس حسینی عنوان نمودند اگر شرایط اقتصادی پروژه های خورشیدی مطلوب گردد آمادگی سرمایه گذاری جهت احداث ٨٠٠ مگاوات خورشیدی را در ۴ سال آینده را دارند.


در انتها لازم به ذکر است که ایران با ٣٠٠روز آفتابی یکی از مناسبترین موقیت ها برای احداث نیروگاه خورشیدی بوده که در این بین یزد از مطلوبیت ویژه برخوردار است.


 


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “بهره برداری نیروگاه خورشیدی ١٠ مگاواتی غدیر کوشک” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا