حوادث

پیشگیری پلیس از خودسوزی مرد جوان

پیشگیری پلیس از خودسوزی مرد جوان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

پیشگیری پلیس از خودسوزی مرد جوان

رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس از نجات مردی که قصد داشت به زندگی خود پایان دهد، خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ “محمود مالمیر” اظهار داشت: با اعلام شهروندان به مرکز فوریت های ۱۱۰ مبنی بر اقدام به خودسوزی مرد جوان در خانه اش ماموران کلانتری سریعا به محل مذکور اعزام شدند.


وی افزود: ماموران کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس در محل حادثه پی بردند که مرد جوان به دلیل مشکلات خانوادگی قصد دارد با بنزین خودسوزی کند و به زندگی خود پایان دهد.


رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس تصریح کرد: بنابر حساسیت موضوع ماموران کلانتری وارد عمل شدند و پس از مشاوره ۴ ساعته مرد جوان را از خودسوزی منصرف کردند و از یک حادثه دلخراش جلوگیری کردند.


سرهنگ مالمیر در پایان خاطرنشان کرد: مرد جوان پس از انتقال به کلانتری در مشاوره های اجتماعی حاضر شد و پس از صلح و سازش با خانواده ابراز پشیمانی کرد.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “پیشگیری پلیس از خودسوزی مرد جوان” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =

دکمه بازگشت به بالا