عمومی

معترضان حق اعتراض به نتایج انتخابات را دارند

معترضان حق اعتراض به نتایج انتخابات را دارند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 مرکز هماهنگی گروه‌های مقاومت در این بیانیه تأکید کرده است که «دست‌های بیگانه» در نتایج انتخابات و راه‌های تقلب آشکار دستکاری کرده‌اند، که با «اشراف دولت» منجر به این شده است که کمیساریای عالی انتخابات موفق به انجام مأموریت خود نشده و از ایستادن در برابر «اراده‌های خارجی» عاجز بماند.

گروه‌های مقاومت عراق تأکید کرده‌اند که این اقدامات احتمالا این کشور را به لبه پرتگاه سوق دهد.

در این بیانیه آمده است:‌ «ما از کمیساریای عالی انتخابات انتظار داشتیم که این مسیر اشتباه را برای جلوگیری از ایجاد بحران اصلاح کند، ولی اصرار مشکوک بر بحرانی کردن وضعیت از طریق تداوم حرکت در مسیر اشتباه دیدیم.»

گروه‌های مقاومت تأکید کردند: «مقاومت عراق چه در گذشته و چه در آینده، همانند سد بزرگی در برابر همه طرح‌های توطئه‌ای که فرزندان سرافراز ملت ما را هدف قرار داده، خواهند ایستاد.»

گروه‌های مقاومت در این بیانیه بر حق عراقی‌ها در برپایی اعتراضات علیه همه کسانی که در حقشان ظلم کرده‌ و حقوقشان را مصادره کرده‌اند، تأکید کردند.

گروه‌های مقاومت عراق همچنین درباره هرگونه تلاش برای حمله یا تعرض به کرامت مردم عراق در دفاع از حقوقشان و حفاظت از الحشد الشعبی به شدت هشدار دادند.

این گروه‌ها در مورد اخراج نیروهای بیگانه از عراق تأکید کردند که این کار با مردانی که قلب‌های پولادینی دارند و در صحنه‌های کارزار و میادین جنگ خبره هستند، انجام خواهد شد.

 

این نوشته با عنوان “معترضان حق اعتراض به نتایج انتخابات را دارند” در وب سایت www.irinn.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.irinn.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا