بین المللی

اختصاصی| انتقال تعدادی از مجروحان انفجار مسجد شیعیان قندهار افغانستان به ایران- اخبار افغانستان – اخبار بین الملل تیتروز

اختصاصی| انتقال تعدادی از مجروحان انفجار مسجد شیعیان قندهار افغانستان به ایران- اخبار افغانستان – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تیتروز از افغانستان، بنا به درخواست مسئولان دولت اسلامی افغانستان تعدادی از شیعیان ولایت قندهار که در انفجار اخیر مسجد شیعیان دچار مجروحیت شدید شده‌اند و در این ولایت امکان درمان آنها وجود نداشت در حال انتقال به ایران هستند تا ادامه امر مداوای آنها در یکی از بیمارستان‌های مجهز ایران صورت بگیرد.

جمعه گذشته دست‌کم وقوع دو انفجار در «امام بارگاه فاطمیه» مسجد جامع شیعیان قندهار در حوزه اول امنیتی این شهر در جنوب افغانستان حدود ۱۵۰ نفر شهید و بیش از ۲۰۰  زخمی به‌جا گذاشت.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این حمله را به‌عهده گرفت.

پیش از این و پس از انفجار تروریستی در مسجد شیعیان در ولایت قندوز نیز تعدادی از مجروحان بدحال این حادثه برای مداوای بیشتر به ایران منتقل شدند.

انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “اختصاصی| انتقال تعدادی از مجروحان انفجار مسجد شیعیان قندهار افغانستان به ایران- اخبار افغانستان – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا