اجتماعی

ورود مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس در راستای گسترش ورزش همگانی پایتخت- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز

ورود مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس در راستای گسترش ورزش همگانی پایتخت- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تیتروز، همایش «پیاده روی گام‌هایی به سوی ایران قوی» به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، فریدون رضوی‌کیا مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران، امیر محسنی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و روسای فدراسیون‌های ورزشی و جمع کثیری از ورزشکاران و ورزش دوستان در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد. در این همایش وزیر ورزش و جوانان ضمن گفت‌و گو با دبیران کمیته‌های متعدد فدراسیون ورزش های همگانی بر گسترش فعالیت های ورزشی در اماکن عمومی مانند مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس تاکید و از نقش موثر و حمایت گر مدیریت شهری در برگزاری همایش های این چنینی قدردانی کرد.

همچنین در این مراسم فریدون رضوی‌کیا، مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران با اشاره به توانمندی مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس در حوزه گسترش ورزش های همگانی،  گردشگری سلامت و توجه به ورزش‌های گروهی و خانوادگی گفت: مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس از ابتدای شکل‌گیری میزبان گروه‌های ورزشی بوده و در راستای توسعه ورزش همگانی تلاش کرده تا امکانات  مورد نیاز را برای شهروندان فراهم کند.

رضوی کیا ضمن اعلام آمادگی برای پذیرش گروه‌های ورزشی مورد حمایت فدراسیون ورزش های همگانی ادامه داد: امیدواریم همایش گام‌هایی به سوی ایران قوی آغازی برای حضور پررنگ‌تر گروه‌های ورزشی در سطح مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس  باشد.

در پایان این همایش وزیر ورزش و جوانان با همراهی مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان و ورزشکاران شرکت‌کننده در همایش بر مزار شهدای گمنام دریاچه شهدای خلیج فارس در جزیره تنب کوچک، حاضر و با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “ورود مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس در راستای گسترش ورزش همگانی پایتخت- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دو =

دکمه بازگشت به بالا