بانوان

تهران قهرمان مسابقات کبدی قهرمانی کشور زنان شد

تهران قهرمان مسابقات کبدی قهرمانی کشور زنان شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیم تهران فاتح مسابقات کبدی قهرمانی کشور زنان ایران شد.

به گزارش تیتروز، دور پایانی مسابقات قهرمانی کشور کبدی زنان ایران که با حضور ۲۹ تیم از سراسر کشور آغاز شده بود امروز (سه‌شنبه) در مجموعه اردوگاهی شهید باهنر تهران با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.

فینال این مسابقات میان تیم زنان تهران و تیم شگفتی ساز این دوره قزوین بود که با نتیجه ۳۲ بر ۲۹ به سود تهران به پایان رسید و تیم تهران بر سکوی قهرمانی ایستاد.

تیم های مدعی سیستان و گلستان به طور مشترک عنوان سوم را به دست آوردند.

مسابقات کبدی قهرمانی زنان کشور با حضور ۲۹ استان در دور مقدماتی در قم و یزد برگزار شد و ۸  تیم برتر به مرحله اصلی رسیدند. این مسابقات از روز یک شنبه ۲۵ مهرماه به میزبانی استان تهران آغاز شد. با اعلام فدراسیون کبدی این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی جهت حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو را داشت. 

شایلا جین هندوستانی و غلامرضا مازندرانی به عنوان سرمربیان تیم‌های ملی مردان و زنان مشخص شده اند و قرار است اسامی ملی پوشان به زودی مشخص و اردوهای تیم ملی از اول آبان آغاز شود. 

همچنین در بخش مسابقات قهرمانی کشور مردان نیز تیم گلستان قهرمان و خوزستان نایب قهرمان شدند. 

انتهای پیام

این خبر با عنوان “تهران قهرمان مسابقات کبدی قهرمانی کشور زنان شد” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا