بین المللی

بازداشت ۱۵ نفر به ظن همکاری با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در ترکیه

بازداشت ۱۵ نفر به ظن همکاری با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در ترکیه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نیروهای امنیتی ترکیه ۱۵ نفر را به ظن همکاری با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در استانبول بازداشت کردند.

به گزارش تیتروز، به نقل از آناتولی، نیروهای امنیتی ترکیه ۱۵ نفر را که جهت تامین اطلاعات و مدارک برای دولت اسرائیل با سازمان جاسوسی این دولت ارتباط داشتند، شناسایی و دستگیر کردند.

دادستانی کل استانبول نیز با استناد به گزارش‌هایی در مورد نوع فعالیت‌ این افراد مبنی بر برقراری ارتباط با افراد سوری و فلسطینی تبار برای تامین اطلاعات و اسناد و مدارک مهم برای دولت اسرائیل و استفاده از شرکت‌های بین‌المللی انتقال پول، دفاتر حواله و پیک‌ها برای پرداخت هزینه‌ها در قبال دریافت این مدارک و اطلاعات و همچنین احتمال وجود فعالیت جاسوسی بین‌المللی تحقیقات قضایی را آغاز کرد.

در ادامه نیز این ۱۵ نفر طی عملیات نیروهای امنیتی در ۱۹ اکتبر دستگیر و به دادستانی و از آن‌جا نیز با درخواست صدور حکم زندان به جرم «جاسوسی بین‌المللی» به دادگاه کیفری استانبول منتقل شدند.

این افراد پس از صدور حکم زندان روانه زندان مال‌تپه استانبول شدند.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “بازداشت ۱۵ نفر به ظن همکاری با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در ترکیه” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا