استان ها

واکسن ستیزی برابر با آمار بالای کرونا

واکسن ستیزی برابر با آمار بالای کرونا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان کهیگلویه گفت: متاسفانه تفکر جنون واکسن ستیزی و علم ستیزی باعث بالا رفتن آمار کرونا شده است.

 دارا کریمی‌نژا در همایش دست‌های شفا بخش که با همت خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان کهگیلویه و سازمان مردم نهاد ققنوس برگزار شده بود، یکی از نقاط مثبت کرونا را تغییر سبک زندگی‌ها عنوان و اظهار کرد: اما متاسفانه هنوز این نوع فرهنگ در شهرستان ما نهادینه نشده و بعضا در برخی مراسمات بیش از ۷۰۰ خودرو شرکت می‌کنند.

وی افزود: متاسفانه تفکر جنون واکسن ستیزی و علم ستیزی باعث بالا رفتن آمار کرونا شده است.

کریمی‌نژاد گفت: مرگ به ما نزدیک شده و حالا که خیران سلامت پای کار آمدند همه باید خود را ملزم به تزریق واکسیناسیون کنیم.

وی خواستار توجه جدی مردم به توصیه‌های کرونایی شد و بیان کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت علی رغم کمبود امکانات، اما بهترین خدمات را به سه شهرستان ارائه می‌دهد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه نباید به شایعات توجه کرد، گفت: همه دستگاه‌ها و رسانه‌ها، شوراها، سازمان‌ها و دهیاریها مردم را تشویق به واکسیناسیون کنند.

به گزارش تیتروز؛ کریمی‌نژاد خطاب به مسئولان گفت: در صورتی به مردم خدمات ارائه داده شود که کارت واکسیناسیون به همراه داشته باشند.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “واکسن ستیزی برابر با آمار بالای کرونا” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا