استان ها

راه‌اندازی مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه

راه‌اندازی مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

محمد حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در تربت‌حیدریه از راه‌اندازی مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه با همکاری اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان خراسان رضوی و تربت‌حیدریه خبر داد و بیان کرد: مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در این واحد دانشگاهی در راستای اجرای طرح توانمندسازی مهارت‌های دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال راه‌اندازی شده است.


بیشتر بخوانید:

صدور مجوز تأسیس «مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی» در مراغه

راه‌اندازی مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در نیشابور


سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه ادامه داد: این مرکز با مجوز صادرشده از سوی اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه ای استان خراسان رضوی با هدف ارتقای مهارت‌های شغلی و به‌منظور ارائه آموزش‌های کارآفرینی و بهبود اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به مدت سه سال فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی یادآور شد: مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه در محل خیابان رازی، مقابل دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان مستقر است.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این مقاله با عنوان “راه‌اندازی مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفت =

دکمه بازگشت به بالا