ورزشی

سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی کارکردگرا و عملیاتی است

سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی کارکردگرا و عملیاتی است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بیرجند، سیدحسن هاشمی در آیین استقبال از نو دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند که به‌صورت حضوری و مجازی برگزار شد، اظهار کرد: سند تحول دانشگاه سندی کارکردگرا و عملیاتی بوده و در آن ریز اقداماتی که از ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۵ باید انجام شود به‌صورت کارشناسی شده بیان شده و بر اساس این سند دانشگاه آزاد اسلامی در سطح منطقه نخست خواهد بود.

وی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند اکنون با داشتن امکانات و توانمندی‌های گسترده علمی پژوهشی و رفاهی که بسیاری از آنها در سطح کشور کم‌نظیر بوده واحدی جامعه و معتبر در سطح ملی و بین‌المللی است. این واحد دانشگاهی در شمار ۶ واحد بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی کشور محسوب می‌شود و کیفیت علمی آن منجر به درخشش دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در مشاغل مختلف در کشور شده و به‌عنوان نمونه رشته مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی اکنون رتبه ۳۵ شانگهای را دارد. این مسئله بیانگر سطح علمی این واحد دانشگاهی بوده که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با همکاری همه استادان، دانشجویان و همکاران مفاد سند تحول را عملی خواهیم کرد. قطعاً این سند زمینه بالندگی و شکوفایی هر چه بیشتر دانشگاه را فراهم خواهد ساخت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از دانشجویان به‌عنوان آینده‌سازان کشور یاد کرد و از آنان خواست از امکانات و ظرفیت‌های گسترده دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در راستای ظهور و بروز خلاقیت، تقویت دانش و مهارت‌های مورد نیاز دنیای جدید بهترین استفاده را کنند و قدر فرصت طلایی که نصیب آنان شده را بدانند.

به گزارش آنا، پیش از آغاز این مراسم دانشجویان و مسئولان دانشگاه با حضور در یادمان شهیدان گمنام به مقام شامخ شهیدان گرانقدر ادای احترام کردند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/

این محتوا با عنوان “سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی کارکردگرا و عملیاتی است” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + ده =

دکمه بازگشت به بالا