اجتماعی

سرپرست وزارت آموزش و پرورش: مدارس کانکسی در کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری می‌شود- اخبار کهگیلویه و بویراحمد – اخبار استانها تیتروز

سرپرست وزارت آموزش و پرورش: مدارس کانکسی در کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری می‌شود- اخبار کهگیلویه و بویراحمد – اخبار استانها تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز از  سی‌سخت، علیرضا کاظمی در نشست با نمایندگان مدیران مدارس، معلمان و بازنشستگان شهرستان دنا اظهار داشت: رئیس جمهوری در سفر به کهگیلویه و بویراحمد خواستار جمع آوری مدارس کانکسی شد که این موضوع به عنوان یک دغدغه مهم در اولویت وزارتخانه قرار گرفته است.

وی تحقق مصوبه سفر رئیس جمهور را یک ضرورت دانست و افزود: برخی از مدارس این استان نیز سنگی بوده که ساماندهی این وضعیت در دستور کار قرار می‌گیرد.

کاظمی ادامه داد: در زلزله ۲۹ بهمن ماه سال گذشته مدارس زیادی از صفر تا ۱۰۰ درصد دچار خسارت شدند که تاکنون ۲۶ مدرسه تعمیر و ۴ مدرسه نیز مقاوم سازی شده است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی زیادی در وضعیت کرونا به مدارس وارد شد که نیازمند جبران است، افزود: باید مهارت مواجهه با بحران را به دانش آموزان یاد دهیم نه اینکه بچه‌ها را از بحران‌ها جدا کنیم.

کاظمی با اشاره به اینکه ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به فرهنگیان خسارت دیده از زلزله دنا پرداخت می‌شود، بیان کرد: ۵۰ میلیارد ریال برای خرید تبلت به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته که شهرستان دنا در اولویت است.

انتهای پیام/۵۴۴/س

این خبر با عنوان “سرپرست وزارت آموزش و پرورش: مدارس کانکسی در کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری می‌شود- اخبار کهگیلویه و بویراحمد – اخبار استانها تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا