اقتصادی

دیدار فرمانده انتظامی و معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد چگونه گذشت؟

دیدار فرمانده انتظامی و معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد چگونه گذشت؟” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از ملارد، فرمانده انتظامی شهرستان ملارد و معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ملارد به نقش جامعه دانشگاهی اشاره کرد و گفت: اعتلای جامعه مدیون همت و کوشش شخصیت‌های علمی و دانشگاهی است که به پیشرفت جامعه در عرصه فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و برقراری امنیت کمک می‌کنند.

محمد علی‌محمدی افزود: نیروی انتظامی شهرستان ملارد تعامل و همکاری مستمر با مراکز دانشگاهی و حوزه‌های علم و اندیشه دارد.

وی اضافه کرد: نظم و امنیت جامعه با خودباوری بر دانش بومی، اقتدار علمی کشور و ارتباط سازنده با محیط‌های دانشگاهی پرفروغ‌تر و زمینه شکوفایی جامعه فراهم می‌شود.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد هم بیان کرد: امنیت از نعمت‌های بزرگ جامعه بوده و جزء پیش‌نیازهای مهم تحقیق، توسعه و پیشرفت کشور است.

ابوالفضل ذکائی تبیین کرد: ما به پلیس و مجموعه نیروی انتظامی اعتقاد راسخ داریم، چراکه نیروی انتطامی با برقراری نظم و امنیت و در اوج عزت و اقتدار خود را خدمتگزار مردم می‌داند.

وی افزود: همکاری و تعامل نیروی انتظامی و دانشگاه منشأ خیر، برکت و آگاهی‌سازی برای دانشجویان و پرسنل این مجموعه علمی است و امیدواریم این روند با گستردگی بیشتر ادامه پیدا کند.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد بر ضرورت تقویت روابط گستره نیروی انتطامی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد به‌منظور نگه داشتن جامعه‌ای امن تأکید کرد و توضیح داد: همکاری لازم با سبزقامتان نیروی انتظامی برای شناسایی دلایل به‌وجود آمدن معضلات اجتماعی و آسیب‌های جامعه و ارائه راهکارهای مناسب ادامه خواهد داشت.

ذکائی با بیان اینکه دانشگاه‌ها موجب توسعه و پیشرفت جامعه هستند، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد آمادگی لازم را در قالب انعقاد تفاهم‌نامه و آموزش‌های کوتاه‌مدت و با توجه به ظرفیت‌های موجود در زمینه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی با نیروی انتظامی دارد.

به گزارش آنا؛ علی‌محمدی از تلاش‌های ابوالفضل ذکائی معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد به‌دلیل تعامل و همکاری مستمر با نیروی انتظامی با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/

این مقاله با عنوان “دیدار فرمانده انتظامی و معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد چگونه گذشت؟” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا