بین المللی

قطعی برق در کابل و برخی مناطق افغانستان به دلیل وقوع انفجار

قطعی برق در کابل و برخی مناطق افغانستان به دلیل وقوع انفجار” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

وقوع انفجار در منطقه «قلعه مراد بیگ» از توابع استان کابل منجر به قطعی برق در کابل و برخی دیگر از مناطق افغانستان شده است.

به گزارش تیتروز، شرکت توزیع برق «برشنا» افغانستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به دلیل وقوع انفجار در منطقه «قلعه مراد بیگ» از توابع استان کابل، خطوط انتقال برق وارداتی آسیب دیده و برق در کابل و مناطق اطراف آن قطع شده است.

به گزارش آناتولی، در این اطلاعیه که در آن به علت انفجار اشاره نشده است، عنوان شده که کارمندان فنی شرکت برشنا اکنون به محل حادثه اعزام شده‌اند و تلاش‌ها برای وصل مجدد برق آغاز شده ‌است.

از سوی دیگر، شبکه الجزیره به نقل از منابع محلی گزارش داد که پنجشنبه شب انفجاری همراه با تیراندازی افراد ناشناس در شهر جلال‌آباد واقع در شرق افغانستان به وقوع پیوست.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “قطعی برق در کابل و برخی مناطق افغانستان به دلیل وقوع انفجار” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا