حوادث

نصب ۳ سایه‌بان در آزادراه‌های تهران

نصب ۳ سایه‌بان در آزادراه‌های تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نصب ۳ سایه‌بان در آزادراه‌های تهران

رئیس پلیس راه تهران بزرگ از نصب ۳ سایه‌بان در آزادراه‌های تهران – شمال و تهران – قم خبر داد.


به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نوراله خادم گفت: در اختیار قرار دادن تجهیزات سازمانی و تامین نیازمندی های منابع انسانی نقش مستقیمی در ارائه خدمات عمومی به شهروندان دارد.


وی با تاکید بر اینکه در هر دستگاه اجرایی برای ارائه خدمات عمومی به شهروندان نیاز به تجهیزات سازمانی و اداری دارد، اظهار کرد: منابع انسانی و تجهیزات سازمانی هر با هم برای ارائه خدمات عمومی ضروری است.


رئیس پلیس راه تهران افزود: در همین راستا ۳ سایه بان برای استقرار کارکنان پلیس راه در آزادراه‌های تهران – شمال و تهران – قم پیشی بینی شده است که با مشارکت سازمان‌های مداخله‌گر شرکت آزادراه تهران-شمال بنیاد و شهرک صنعتی شمس آباد سازمان صنایع، به مرحله نصب و بهره برداری رسید.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “نصب ۳ سایه‌بان در آزادراه‌های تهران” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا