اجتماعی

آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری لیگ کوهنوردی در پایتخت- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز

آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری لیگ کوهنوردی در پایتخت- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تیتروز به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مراسم تجلیل از کوهنوردان و ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان در آکادمی ورزش شهروندی با حضور مدیرعامل سازمان ورزش، رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی، رئیس هیئت کوهنوردی، صعودهای ورزشی استان تهران، “روح‌الله علی اکبری عضو تیم هیمالیانوردی شهرداری تهران و جمعی از کوهنوردان پایتخت برگزار شد.

امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان‌ اینکه توسعه ورزش امر به خوبی‌هاست، گفت: ۱۴ درصد کودکان در ۲ هزار روز اول زندگی چاق هستند و اضافه وزن دارند و ما به عنوان کسانی که متولی ورزش شهروندی هستیم، در خصوص فرزندانمان وظایفی را داریم. کشور ما در حال پیر شدن است و باید ورزش را در این گروه سنی جدی گرفت. 

محسنی با تاکید بر اینکه سازمان ورزش در ۶۰ رشته ورزشی در محلات شهر تهران لیگ برگزار کرده است، یادآور شد: باید در حوزه کوهنوردی نیز در این زمینه فعالیت کنیم تا بتوانیم شاهد ظهور استعدادهای نو و جدید در پایتخت باشیم. 

رضا زارعی، رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با بیان‌ اینکه شهرداری تهران در ۵ منطقه کوهستانی خدماتی را به شهروندان ارائه می‌کند، اظهار کرد: بیش از ۱۵۰ درصد ورود شهروندان به کوهستان های پایتخت را شاهد بودیم. 

وی با اشاره به اینکه شهرداری تهران یک ویژگی دارد و آن این است که خود را آلوده ورزش قهرمانی نکرده است، عنوان کرد: در این باره نیز هزینه‌ای را به شهروندان تحمیل نکرده و رسالت خود را در توسعه ورزش شهروندی ادا کرده است. همچنین در جهت رشد ورزش و ورزش همگانی اقدامات بزرگی را انجام داده است. 

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با تاکید بر اینکه شهرداری تهران در کوهستان های مناطق ۱ ، ۳ ، ۵ و ۲۲ همراه فدراسیون بوده است، ادامه داد:‌ امیدواریم حضور شهرداری تهران در وزارت ورزش و جوانان بتواند در مجامع فدراسیون ها هم حضور پر رنگی داشته باشد. 

اسماعیل اسماعیل زاده رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران خاطرنشان کرد: کوهنوردان بحث آموزش و پیشگیری را دنبال می کنند. امسال نیز کوهنوردان صعود به قلل کورژنفسکایا به ارتفاع ۷۱۰۵ متر و سامانی ۷۴۹۵ متر را در کشور تاجیکستان طی کردند.در پایان مراسم از کوهنوردان شهر تهران تقدیر و تشکر به عمل آورد.

انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری لیگ کوهنوردی در پایتخت- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا