بین المللی

عمار الحکیم: نتایج انتخابات باید به روند سیاسی عراق کمک کند

عمار الحکیم: نتایج انتخابات باید به روند سیاسی عراق کمک کند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

رهبر جریان حکمت ملی عراق در سخنانی تاکید کرد که نتایج انتخابات باید در نهایت به روند سیاسی عراق کمک کند.

به گزارش تیتروز، به نقل از شبکه “روداو”، دفتر عمار الحکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد خمیس الخنجر، رئیس ائتلاف عزم با عمار حکیم دیدار و درباره وضعیت کنونی عراق و پیامدهای نتایج انتخابات این کشور گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

در این بیانیه آمده است: در این دیدار درباره اهمیت بررسی کلیه اعتراضات و شکایت‌های ارائه شده از سوی احزاب سیاسی و نامزدها درباره نتایج انتخابات و در پیش گرفتن روند قانون در این زمینه تأکید شد و از تمامی طرف‌ها درخواست شد که منافع عراق را بر منافع شخصی یا حزبی ترجیح دهند.

طبق این بیانیه، عمار الحکیم در این دیدار تأکید کرد که انتخابات با هدف حل یک بحران سیاسی در عراق برگزار شد و نتایج انتخابات باید به کمک به روند سیاسی بینجامد و از ایجاد یک بحران جدید جلوگیری کند.

وی ادامه داد: بحران‌های سیاسی باعث به خطر افتادن منافع مردم می‌شوند و حل و فصل بسیاری از پرونده‌های سیاسی داخلی و بین‌المللی در انتظار اقدام مجلس آتی عراق است.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “عمار الحکیم: نتایج انتخابات باید به روند سیاسی عراق کمک کند” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا