حوادث

جریمه ۲,۴ میلیاردی برای قاچاق ماینر در قم

جریمه ۲,۴ میلیاردی برای قاچاق ماینر در قم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

جریمه ۲,۴ میلیاردی برای قاچاق ماینر در قم

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از جریمه ۲,۴ میلیاردی برای قاچاق ماینر استخراج ارز دیجیتال خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، مهدی ریاضی گفت: پیرو گزارش های مردمی در مورد استفاده غیرمجاز از ماینرهای استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاهی واقع در حومه شهر قم، مامورین در مراجعه به محل مورد نظر، تعداد ۳۳ دستگاه ماینر را کشف و مراتب برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم ارسال شد.


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز، ضمن اخذ آخرین دفاعیات متهم، به دلیل عجز متهم از ارائه مدارک قانونی، اتهام قاچاق را محرز دانسته و متهم را علاوه بر ضبط ماینرهای مکشوفه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.


 


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “جریمه ۲,۴ میلیاردی برای قاچاق ماینر در قم” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =

دکمه بازگشت به بالا