استان ها

مدرسه عالی هوانوردی برندی ممتاز و مزیتی رقابتی در کشور

مدرسه عالی هوانوردی برندی ممتاز و مزیتی رقابتی در کشور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشمر، سیدمحمد جوادموسوی در نشستی پس از بازدید محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و مسئولان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر عنوان کرد: به‌واسطه ارزیابی‌های صورت گرفته دانشگاه آزاد اسلامی در سه سال اخیر مؤثرترین نهاد اجتماعی بوده است. مدارس عالی مهارتی به نیت رفع مشکلات جامعه پایه‌ریزی شده‌اند و این تعامل اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه مدیرانی لایق، باتدبیر و مدیرانی مسئله‌نگر در رأس امور باشند.


بیشتر بخوانید:

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از واحد کاشمر

دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر مسیر موفقیت را چگونه طی کرد؟


وی افزود: توسعه اجتماعی در جهان از توسعه اقتصادی پیشی گرفته و با توجه به مشکلاتی که در مسیر دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد، الگوهای قبلی پاسخگوی نیاز دانشگاه نیست و الگوی مورد نظر برای رفع مشکلات کنونی آگاهی از حقوق یکدیگر و توجه به مسائل جامعه است. در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر این اتفاق افتاده و حضور مسئولان و افرادی که در این شهر صاحب‌فکر و ایده هستند در این جلسه نشان‌دهنده توانایی در ایجاد ارتباط خوب و گسترده این واحد دانشگاهی با سایر بخش‌هاست. فضای کنونی قابل قدردانی بوده؛ چراکه این همدلی در تاریخ شهر شاید کمتر دیده‌شده است.

مدرسه عالی هوانوردی برندی ممتاز و مزیتی رقابتی در کشور

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر گفت: این شهرستان این ظرفیت را دارد که به‌عنوان مرکز تحقیقات کشاورزی استان خراسان رضوی مطرح شود و کارهای بسیار خوبی هم در آن انجام شده است. نکته دوم اینکه اعتماد ایجادشده بین دانشگاه با مردم و مسئولان شهر که بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی بوده باید غنیمت دانسته و به بهترین شکل از آن استفاده شود. امروز مسئولان اعتراف می‌کنند که هدف ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی دیگر صرفاً اقتصادی نیست و حالا این ارتباطات مبتنی بر نیازهای جامعه است.

جوادموسوی عنوان کرد: بازدید از واحدهای دانشگاهی زمینه شناسایی بیشتر ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها موجود را فراهم خواهد کرد و امیدوارم بتوانیم به‌عنوان زبان رسا و گویای استان توجه مدیران عالی دانشگاه را به ظرفیت‌های بالای موجود در منطقه جلب کنیم. همه باید به انسجام اجتماعی به‌عنوان محور مهم توسعه اجتماعی توجه و از تشتت و پراکندگی پرهیز کنیم. با توجه به فعالیت‌هایی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر صورت گرفته می‌توان این همگرایی را به چشم دید.

مدرسه عالی هوانوردی برندی ممتاز و مزیتی رقابتی در کشور

وی با بیان اینکه مدرسه عالی هوانوردی می‌تواند به‌عنوان برند ممتاز و مزیت رقابتی در سراسر کشور قلمداد شود، ادامه داد: با توجه به افزایش دانشجویان خارجی در مشهد و تمایل برخی از آنان به سرمایه‌گذاری، باید به این ظرفیت توجه و جذب سرمایه کرده و در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه برای تأمین هزینه‌ها طرح مسئله کنیم. دانشگاه از این اتفاقات حتماً سهم خواهد داشت و می‌تواند زمینه توسعه بیشتر شهر را فراهم کند. در ارتباط با توسعه رشته‌ها درخواست داریم که در شورای گسترش استان به این امر توجه تا موانع مرتفع شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر برگزاری سه همایش ملی توسط دانشگاه‌های شهرستان در سال‌های اخیر با موضوع پنبه، گردشگری و گیاهان دارویی را یادآور شد و اضافه کرد: موضوعی که به آن پرداخته نشده توجه به تشکل‌های دانشجویی است و درخواست می‌کنم به مبحث دانشجویی، تشکل‌ها و نشریات دانشجویی توجه بیشتری معطوف شود. از تضارب آرای بین دانشجویان نگران نباشیم و فرصت فعالیت و پویایی در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی به دانشجویان داده شود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این مطلب با عنوان “مدرسه عالی هوانوردی برندی ممتاز و مزیتی رقابتی در کشور” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا