بین المللی

ابراز نگرانی اتحادیه اروپا از تحولات اتیوپی- اخبار آفریقا – اخبار بین الملل تیتروز

ابراز نگرانی اتحادیه اروپا از تحولات اتیوپی- اخبار آفریقا – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز به نقل از الجزیره، «جوزپ بورل»  مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از اعلام حالت فوق العاده در اتیوپی شدیدا ابراز نگرانی کرد.

وی بر مخالفت اتحادیه اروپا با هرگونه حمله از سوی شورشیان اقلیم تیگرای به آدیس آبابا تاکید کرد.

از سوی دیگر سفارت آمریکا در اتیوپی از کارمندان خود خواست که در پی تشدید درگیری های مسلحانه در اقلیم تیگرای، أمهره و عفر از آدیس آبابا خارج نشوند.

سفارت آمریکا از شهروندان این کشور در اتیوپی خواست که آماده خروج از این کشور شوند. این سفارتخانه همچنین از شهروندان آمریکایی خواست که در سفر به اتیوپی تجدید نظر کنند.

 دولت فدرال اتیوپی امروز، سه‌شنبه بعد از آغاز پیشروی شورشیان اقلیم تیگرای به سمت پایتخت، آدیس آبابا، وضعیت فوق‌العاده اعلام کرد.

انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “ابراز نگرانی اتحادیه اروپا از تحولات اتیوپی- اخبار آفریقا – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا