فرهنگ و هنر

نگاهی متفاوت به زندگی شهید جواد مشهدی فراهانی در “عرشیان بی‌نشان” شبکه افق- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تیتروز

نگاهی متفاوت به زندگی شهید جواد مشهدی فراهانی در “عرشیان بی‌نشان” شبکه افق- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تیتروز، مجموعه مستند «عرشیان بی‌نشان» روایتی از زندگی، رشادت‌ها و فعالیت‌های شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که از شبکه افق سیما پخش می‌شود. امیررشیدی‌نیا و محمدعلی نیکزاد کارگردانی این مجموعه مستند را برعهده دارند.

جدیدترین قسمت از این مجموعه روایتی از زندگی و شهادت شهید جواد مشهدی فراهانی است که به کارگردانی محمدعلی نیکزاد تولید شده و فردا پنجشنبه ۴ آذرماه از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

مستند ,

براساس این گزارش، «عرشیان بی‌نشان» تاکنون مستندهایی از شهید حمید اسدی، شهید سیدمحمد محمودی، شهید منصور ملک‌پور، شهید محمد رضایی حسین‌آبادی و … را به نمایش درآورده است.

این مستند فردا ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه افق سیما پخش شده و بازپخش آن جمعه ۸ صبح است.

انتهای پیام/

 

 

این مقاله با عنوان “نگاهی متفاوت به زندگی شهید جواد مشهدی فراهانی در “عرشیان بی‌نشان” شبکه افق- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =

دکمه بازگشت به بالا