حوادث

کارگروه‌های خاص در زندان‌ها تشکیل می‌شود/ هزینه‌کرد در زندان‌ها به سمت بهینه‌سازی می‌رود

کارگروه‌های خاص در زندان‌ها تشکیل می‌شود/ هزینه‌کرد در زندان‌ها به سمت بهینه‌سازی می‌رود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

کارگروه‌های خاص در زندان‌ها تشکیل می‌شود/ هزینه‌کرد در زندان‌ها به سمت بهینه‌سازی می‌رود

ضیایی‌فر در نشست مدیران کل زندان‌های کشور بیان کرد: امسال بودجه سازمان مثل کل بودجه کشور خاص است. با پیچ دشواری روبرو هستیم چون با بودجه انقباضی مواجهیم.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، محمود ضیائی‌فر، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندان‌ها در نشست سراسری مدیران کل زندان‌های کشور تأکید کرد: وجود افرادی همچون دکتر محمدی در رأس سازمان زندان‌ها را باید غنیمت دانست چراکه نه فقط دارای مدیریت عالی قضایی بلکه خصیصه سال‌ها زندانبانی در کارنامه مدیریتی و حتی تحصیلی ایشان به عینه دیده می‌شود. 


وی با اشاره به کاهش بودجه سازمان زندان‌ها خطاب به مدیران استانی توصیه کرد: امسال بودجه سازمان مثل کل بودجه کشور خاص است. با پیچ دشواری روبرو هستیم چون با بودجه انقباضی برای زندان‌ها مواجهیم. 


معاون سازمان زندان‌ها در قبال رویکرد احساسی و انتقادی برخی نسبت به اجرای قانونی تسری در مورد سازمان زندان‌ها گفت: خیلی از سازمان‌های دولتی سال‌هاست از تسری در حقوق برخوردارند اما نمی‌دانم چرا فقط تسری سازمان زندان‌ها آن‌هم پس از سال‌هاعدم اجرای این قانون را نقل محافل کرده‌اند. 


ضیایی‌فر همچنین تأکید داشت: در استان‌ها باید کارگروهی تشکیل داده شود تا در هزینه زندان‌ها صرفه‌جویی شود؛ بدین معنا که درست و بهینه استفاده کنیم نه اینکه اصلا هزینه‌ای نداشته باشیم. کارگروه دیگری نیز باید درخصوص اموال مازاد سازمان و بکارگیری آنان ایجاد شود. 


گفتنی است همایش سراسری مدیران کل زندان‌های کشور در روز پنجشنبه، چهارم آذرماه با حضور غلامعلی محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها و سایر مدیران ستادی و استانی در دستور برگزاری است.


 


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “کارگروه‌های خاص در زندان‌ها تشکیل می‌شود/ هزینه‌کرد در زندان‌ها به سمت بهینه‌سازی می‌رود” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 6 =

دکمه بازگشت به بالا