استان ها

راهیابی ۴ استاد دانشگاه آزاد اسلامی به هیئت‌مدیره کانون وکلای خراسان

راهیابی ۴ استاد دانشگاه آزاد اسلامی به هیئت‌مدیره کانون وکلای خراسان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مشهد، برای نخستین بار چهار نفر از اعضای هیئت علمی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و زبان‌های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در یازدهمین دوره انتخابات هیئت‌مدیره کانون وکلای استان خراسان در جمع هشت نفره هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی و جنوبی قرار گرفتند.

مجتبی زاهدیان، عباس شیخ‌الاسلامی و سیدمحسن حسینی پویا به‌عنوان اعضای اصلی و مسعود خراشادی‌زاده به‌عنوان عضو علی‌البدل در این هیئت مدیره انتخاب شدند.(بیشتر بخوانید)

راهیابی ۴ استاد دانشگاه آزاد اسلامی به هیئت‌مدیره کانون وکلای خراسان

به گزارش آنا، دانشکده حقوق، علوم سیاسی و زبان‌های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با بیش از ۵ هزار دانشجو و بهترین استادان به‌عنوان قطب آموزشی به‌ویژه در رشته حقوق مشغول فعالیت است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “راهیابی ۴ استاد دانشگاه آزاد اسلامی به هیئت‌مدیره کانون وکلای خراسان” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا