استان ها

تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بیمارستانی البرز در دستور کار قرار گرفت

تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بیمارستانی البرز در دستور کار قرار گرفت” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «مجتبی عبداللهی» در بازدید از بیمارستان رجایی کرج که روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت گرفت، افزود: تهدید شیوع موج ششم کرونا همچنان وجود دارد. بر این اساس برنامه‌ریزی شده که در البرز روند واکسیناسیون سرعت بیشتری داشته باشد.

عبداللهی گفت: حتی حضور کادر بهداشت و درمان در محله‌ها و مجتمع‌ها نیز در دستور کار قرار گرفت. البته وضعیت البرز در خصوص واکسیناسیون و مقابله با کرونا خوب است ولی تلاش می‌کنیم به شرایط مطلوب برسیم.

استاندار البرز با بیان اینکه درصدد هستیم برای مقابله با کرونا اقدامات بیشتری را در برنامه داشته باشیم، گفت: در این راستا با حضور دکتر عین اللهی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از موسسه سرم سازی رازی و بیمارستان رجایی کرج بازدید داشتیم.

عبداللهی گفت: امید است با گفتگوهایی که امروز با وزیر محترم بهداشت داشتیم بتوانیم گام موثری در راستای افزایش سرانه تخت بیمارستانی و تکمیل پروژه های ناتمام این بخش داشته باشیم.

۴۶

این مقاله با عنوان “تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بیمارستانی البرز در دستور کار قرار گرفت” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =

دکمه بازگشت به بالا