اقتصادی

برقراری مجدد کارتخوان های بانکی جایگاه ها / مردم پول نقد همراه داشته باشند

برقراری مجدد کارتخوان های بانکی جایگاه ها / مردم پول نقد همراه داشته باشند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

برقراری مجدد کارتخوان های بانکی جایگاه ها / مردم پول نقد همراه داشته باشند

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور گفت: مردم برای احتیاط در ساعات آینده پول نقد همراه داشته باشند.


 اسدالله قلیزاده رئیس صنف جایگاه‌داران کشور در گفت و گو با ایلنا  از رفع مشکل قطع کارتخوان های بانکی جایگاهها خبر داد. 


وی افزود: در ساعاتی از امروز کارتخوان های بانکی جایگاه های عرضه سوخت دچار قطعی شدند اما اکنون بعد از ۲ ساعت اختلال دوباره ارتباط بانکی برقرار شده و مشکلی نیست.


رئیس صنف جایگاه‌داران کشور در ادامه تاکید کرد: مردم برای احتیاط در ساعات آینده پول نقد همراه داشته باشند. 


وی یادآور شد: البته ما سالهای قبل پیش بینی لازم را داشته و محض احتیاط، جهت جلوگیری از بروز مشکلات این چنینی؛ پوزهای سیار بانکی را هم در جایگاهها در دسترس قرار داده بودیم.


اسدالله قلیزاده رئیس صنف جایگاه‌داران کشور ساعاتی پیش در گفت وگو با ایلنا اظهار کرده بود که قطع پرداخت پایانه‌های بانکی متعلق به یک بانک در جایگاه‌های سوخت اتفاق افتاده است که دلیل قطعی آن مشخص نیست و تلاش برای حل مشکل ادامه دارد.از دیشب با این مشکل مواجهیم و هم اکنون مشکل جدی شده است و مردم نمی‌توانند از این پایانه‌ها استفاده کنند.


بنا بر این گزارش؛  ۴ آبان ماه در پی حمله سایبری و ایجاد اختلال در سیستم هوشمند سوخت، عرضه سوخت با کارت دچار وقفه شده بود که پس از ۸ روز تمامی جایگاهها به مدار برگشته و طبق روال عادی کار سوخترسانی از سر گرفته شد. 


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “برقراری مجدد کارتخوان های بانکی جایگاه ها / مردم پول نقد همراه داشته باشند” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا