ورزشی

راه موفقیت کشتی چیست؟ – خبرآنلاین

راه موفقیت کشتی چیست؟ – خبرآنلاین” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طبق اعلام فدراسیون کشتی قرار است کشتی‌گیران حاضر در رقابت‌جهانی و بازی‌های آسیایی از طریق انتخابی انتخاب شوند.

نخستین بار سال ۹۹ بود که علیرضا دبیر حرف از تدوین یک چرخه به نام چرخه انتخابی تیم های ملی توسط انستیتو کشتی داد و گفت که در این راه قاطعانه عمل می‌کند و قصد دارد با اجرای این مسابقات، عدالت را چاشنی انتخاب ملی‌پوشان کند و حتی مربیان هم حق هیچ‌گونه دخالتی در این امر را ندارند. این مقوله و صحبت کردن از طرحی جدید برای انتخاب ضابطه‌مند ملی پوشان، دیدگاه‌های مختلفی را به وجود آورد اما در ادامه شدت ویروس کرونا، در پیش بودن مسابقات المپیک همه و همه باعث شد تا مسابقات انتخابی طبق آن چرخه برگزار نشود اما حالا به نظر می رسد وقت آن رسیده این چرخه به صورت کامل اجرا شود و دیگر هیچ بهانه ای برای چشم پوشی از انتخابی وجود ندارد.

اولین بار در زمان ریاست رسول خادم بود که نام از اجرای فرآیند انتخابی تیم‌های ملی به میان آمد؛ اجرای مجموعه مسابقاتی که افراد مختلف را در رقابتی عادلانه با هم سرشاخ کند و سرانجام شایسته‌ترین فرد به دوبنده تیم ملی برسد. در زمان خادم اما این مسابقات با نواقصی روبرو شد و نتوانست‌ آنطور که باید اجرایی شود و همین انتقادات زیادی را روانه‌ آن کرد. اما حالا با روی کار آمدن فدراسیون جدید، به نظر می‌رسد قرار است شاهد پایه گذاری سیستمی جدید برای انتخاب ملی‌پوشان باشیم.

برای خواندن ادامه این گزارش، اینجا کلیک کنید

۲۵۷ ۲۵۱

بیشتر بخوانید: هافبک پرسپولیس دربی را از دست می‌دهد؟

این نوشته با عنوان “راه موفقیت کشتی چیست؟ – خبرآنلاین” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا