فناوری

گذر زباله فضایی از کنار ایستگاه فضایی بین المللی – تیتروز | خبر جدید

گذر زباله فضایی از کنار ایستگاه فضایی بین المللی – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از تاس، راسکاموس، سازمان فضایی روسیه در بیانیه خود اعلام کرد این رویداد هیچ خطری برای ایستگاه فضایی بین المللی در بر نداشته است.

در بخشی از این بیانیه آمده است: طبق گفته کارشناسان راسکاموس، تکه‌ای از یک موشک فالکون ۹( متعلق به شرکت اسپیس ایکس) در ساعت ۷:۱۸ دقیقه به وقت مسکو از کنار ایستگاه فضایی بین المللی گذشت. هیچ مانعی در پرواز این ایستگاه وجود ندارد.

به گفته راسکاموس روز گذشته آنتون شکاپلروف و پیوتردوبروف خدمه روسی این ایستگاه وهمچنین کارشناسان مرکز کنترل پروازTsNIIMash مشغول جدا کردن کپسول باری MS-17 بودند. همچنین روسیه یک کپسول باری همراه ماژول پهلوگیری پریچال را به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاد.

این مطلب با عنوان “گذر زباله فضایی از کنار ایستگاه فضایی بین المللی – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دو =

دکمه بازگشت به بالا