اقتصادی

تشکیل کارگروه ویژه حل مشکل موسسه اعتباری کاسپین

تشکیل کارگروه ویژه حل مشکل موسسه اعتباری کاسپین” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/گلستان وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به پیگیری مکرر مردم و نمایندگان‌ استان گلستان پیرامون سرنوشت موسسه مالی و اعتباری کاسپین، گفت: کارگروه ویژه ای را برای رسیدگی به این پرونده و حل موضوع تشکیل داده‌ایم.

سید احسان خاندوزی امشب پنجم آذرماه در حاشیه جلسه شورای اداری استان گلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از حیث بررسی و پیشبرد برنامه ها سفر بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم، اظهار کرد: ضمن معرفی آقای سید حسن ملک حسینی به عنوان مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری اینچه برون از ظرفیت ها و فرصت های موجود در این منطقه بازدید کردیم.

وی با بیان اینکه توافقات خوبی برای طراحی و اجرای طرح جامع منطقه آزاد اینچه برون صورت گرفت، افزود: باید تلاش کنیم با بهره مندی از مزیت های استان برای توسعه زیرساخت ها و فراهم سازی بستر صادرات اقدام‌کنیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی از رایزنی و گفت و گو با وزیر نیرو برای تکمیل پروژه سیکل ترکیبی علی آباد کتول خبر داد و گفت: سالهای طولانی است که این پروژه بدون تصمبم‌جدی به سرانجام مطلوب نرسیده است.

خاندوزی با بیان اینکه با کمک شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی یا همان شستا اقدامات خوبی را در استان گلستان رقم خواهیم زد، ادامه داد: یکی از این اقدامات راه اندازی و تجهیز پروژه دامداری ۶ هزار راسی در استان خواهد بود.

وی از تلاش ویژه برای حل مشکل موسسه اعتباری کاسپین خبرداد و تصریح کرد: کار گروه ویژه ای را برای رسیدگی به وضعیت این موسسه و امکان سنجی قرارگیری در ریل موسسات و بانکهای قرض الحسنه تشکیل داده ایم که به زودی گزارش آن را دریافت و به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه برای حل مشکل خلیج گرگان نیز هماهنگی میان سازمان محیط زیست و قرارگاه خاتم الانبیا(ص) صورت گرفته است، اضافه کرد: امیدواریم به زودی خبرهای خوب و اتفاقات مبارکی را در این حوزه پیش رو داشته باشیم. 

انتهای پیام

این خبر با عنوان “تشکیل کارگروه ویژه حل مشکل موسسه اعتباری کاسپین” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا