فرهنگ و هنر

حادثه رانندگی برای “جواد عزتی” در رودبار- اخبار گیلان – اخبار استانها تیتروز

حادثه رانندگی برای “جواد عزتی” در رودبار- اخبار گیلان – اخبار استانها تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سرهنگ جاور صفاری در گفت و گو با خبرنگار تیتروز در رشت از وقوع حادثه رانندگی برای «جواد عزتی» بازیگر سینما و تلویزیون صبح امروز حین فیلمبرداری در مسیر عمارلو به سیاهکل استان گیلان خبر داد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: به علت لغزندگی ناشی از بارندگی و ناآشنایی به مسیر، خودروی این بازیگر در نزدیکی روستاهای گرزنه چاک و داماش به سمت شیب تند منحرف شد.

صفاری در تشریح جزئیات این حادثه خاطرنشان کرد: با کمک چند تن از اهالی روستای گرزنه چاک، داماش و جیرنده خودروی آقای جواد عزتی پس از تلاش چند ساعته به جاده اصلی انتقال داده شد.

به گزارش تیتروز، جواد عزتی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون ایران است که صبح امروز  در مسیر جاده فرعی بخش عمارلو شهرستان رودبار استان گیلان دچار حادثه رانندگی شد و حال وی مساعد گزارش شده است.

بخش عمارلو استان گیلان، از توابع شهرستان رودبار و در نیمه شرقی شهرستان و جهت شمالی شهر لوشان قرار دارد و مرکز بخش عمارلو شهر جیرنده است.

انتهای پیام/۶۱۴/ش

این خبر با عنوان “حادثه رانندگی برای “جواد عزتی” در رودبار- اخبار گیلان – اخبار استانها تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا