حوادث

انتصابات در سازمان تعزیرات حکومتی

انتصابات در سازمان تعزیرات حکومتی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

انتصابات در سازمان تعزیرات حکومتی

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی طی احکام جداگانه‌ای مدیران کل استان‌های بوشهر و آذربایجان غربی، سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات و سرپرست اداره کل گلستان را منصوب کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی طی احکام جداگانه‌ای، «حسین نجف زاده» را به عنوان مدیرکل و رئیس شعبه اول تجدیدنظر تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی، «رضا سعیدی» را به عنوان مدیرکل و رئیس شعبه اول تجدیدنظر تعزیرات حکومتی استان بوشهر، «اسمعیل داودی» را عنوان سرپرست اداره کل آمار و فناوری اطلاعات و «تقی حسام» به عنوان سرپرست و رئیس شعبه اول تجدیدنظر تعزیرات حکومتی استان گلستان منصوب کرد.


 


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “انتصابات در سازمان تعزیرات حکومتی” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا