استان ها

رئیس جمهور در آینده نزدیک به استان قزوین سفر می کند

رئیس جمهور در آینده نزدیک به استان قزوین سفر می کند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در گفتگو با خبرگزاری برنا در خصوص سفر رئیس جمهور به استان اظهار داشت: حجت اسلام رئیسی در دوره  ریاست قوه قضائیه و همچنین در حال حاضر در جایگاه رئیس جمهور سفر به استان ها را در دستور کار  خود قرارداده اند و این اقدام با استقبال مردم نیز روبرو شده است.

وی بیان کرد: در مدت کوتاهی  که دولت سیزدهم استقرار پیدا کرده، رئیس جمهور به استان های مختلف سفر کرده و دستاوردهای خوبی هم برای مردم مناطق داشته است.

اعلایی تصریح کرد: سفر به استان قزوین نیز بر اساس اطلاعی که داریم از اولویت های سفرهای رئیس جمهوراست و در آینده نزدیک این سفر انجام خواهد شد و ما میزبان منتخب مردم خواهیم بود.

اعلایی

وی با اشاره به ظرفیت های استان قزوین در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی و گردشگری گفت: بدون تردید سفر رئیس جمهور به استان قزوین فصل جدیدی از توسعه و پیشرفت را برای استان رقم خواهد زد  و خیر و برکات فراونی به همراه خواهد داشت.

استاندار قزوین یادآورشد: در سفرهای استانی رئیس جمهور معمولا تعدادی از وزیران ایشان را همراهی می کنند لذا در سفر آتی آقای رئیسی به استان قزوین ظرفیت ها و مشکلات استان مورد توجه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “رئیس جمهور در آینده نزدیک به استان قزوین سفر می کند” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا