استان ها

راه اندازی سایت تلفن همراه در ۳ روستای شهرستان فاروج

راه اندازی سایت تلفن همراه در ۳ روستای شهرستان فاروج” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خراسان شمالی فرماندار فاروج گفت: با راه اندازی سایت تلفن همراه در سه روستای ریزه، کواکی و رشوانلو از توابع بخش مرکزی، اهالی آن‌ها از اینترنت تلفن همراه برخودار شدند.

ابوالحسن نجفی حاجی تقی در گفت و گو با تیتروز اظهار کرد: در راستای توسعه زیر ساخت‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات و به منظور برقراری عدالت اجتماعی و دسترسی به چهار خدمت اصلی سلامت، آموزش، کشاورزی و بانکداری بر بستر شبکه ملی اطلاعات و کاهش شکاف دیجیتالی در مناطق روستایی، سایت تلفن همراه ریزه از بخش مرکزی شهرستان فاروج بهره برداری شد.

فرماندار فاروج گفت: این سایت از محل طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (USO) و با ابلاغ به شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل نصب و راه اندازی شد.

وی گفت: برای بهره مندی اهالی روستاهای ریزه، کواکی و رشوانلو با پوشش جمعیتی یک هزار و ۳۲۵ نفری از این طرح، اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

 فرماندار فاروج بیان کرد: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در سطح شهرستان و خدمت رسانی و برخورداری روستاییان از پوشش تلفن همراه و اینترنت پرسرعت رویکردی بود که از سال گذشته پیگیری آن آغاز شد.

نجفی با اشاره به اینکه بهره برداری از ۱۰ دکل در دستور کار قرار گرفته است، افزود: تاکنون ۹ مورد آن محقق شده است و فقط روستای زینکانلو در دست انجام است.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “راه اندازی سایت تلفن همراه در ۳ روستای شهرستان فاروج” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =

دکمه بازگشت به بالا