حوادث

ثبت ۱۹۲۵۸ ماموریت طی هفته گذشته در مرکز اورژانس تهران

ثبت ۱۹۲۵۸ ماموریت طی هفته گذشته در مرکز اورژانس تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

ثبت ۱۹۲۵۸ ماموریت طی هفته گذشته در مرکز اورژانس تهران

سرپرست مرکز اورژانس تهران از ثبت ۱۹۲۵۸ ماموریت طی هفته گذشته در مرکز اورژانس تهران خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس تهران، یحیی صالح طبری، سرپرست مرکز اورژانس تهران در ارتباط با حوادث هفته گذشته (۲۸ آبان الی ۵ آذرماه ۱۴۰۰) اظهار داشت: طی این مدت در مجموع ۱۹۲۵۸ ماموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این ماموریت ها ۴۱۴۴ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۵۱۱۴ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.


وی گفت: در این مدت ۴۵۵۴۰ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس تهران برقرار شد که از این تعداد ۶۵۵۱ تماس مربوط به مشاور کرونا و متاسفانه ۲۴۸۹ تماس های مزاحم با این مرکز بوده است.


طبری افزود: از مجموع ماموریت های ثبت شده طی هفته گذشته، ۲۳۲۷ مورد حوادث ترافیکی و ۱۶۹۳۱ مورد حوادث غیرترافیکی بوده است.


سرپرست مرکز اورژانس تهران ادامه گفت: مهمترین حادثه ثبت شده طی هفته گذشته مربوط به یک مورد مسمومیت با آب آلوده با ۹ نفر مصدوم بود.


وی توضیح داد: در این بازده زمانی ۱۰۳ نفر نیز دچار مسمومیت با گاز منواکسیدکربن شدند.


طبری در ادامه افزود: طی هفته گذشته، اورژانس هوایی ۵ سورتی پرواز داشته است.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “ثبت ۱۹۲۵۸ ماموریت طی هفته گذشته در مرکز اورژانس تهران” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا