بانوان

طرح ملی نهضت پیشرفت زنان در زرین دشت اجرا می شود – تیتروز | خبر جدید

طرح ملی نهضت پیشرفت زنان در زرین دشت اجرا می شود – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

حجت الاسلام محمد جواد چمانه صبح شنبه در حاشیه همایش طرح ملی پیشرفت زنان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی از ظرفیت بانوان در عرصه‌های اجتماعی و فردی فعال دعوت می‌کند تادر عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی و سایر حوزه‌ها تأثیرگذار باشند.

وی افزود: بانوان انقلابی می‌توانند با اثر گذاری خود در محلات مختلف شهرستان در فرهنگ اسلامی تأثیر شایانی داشته باشند.

امام جمعه زرین دشت نیز در سخنانی بر لزوم جلوگیری از خرده فرهنگ‌های غلط در این شهرستان تاکید کرد و گفت: باید با سیاستهای متمرکز جلوی فرهنگ‌های نا به جا گرفته شود.

حجت الاسلام غلامرضا دروند پور تصریح کرد: ما وحدت رویه نداریم که صدای فعالیت‌های فرهنگی مان به گوش نمی‌رسد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرین دشت عامل اصلی به نتیجه نرسیدن فعالیت‌های فرهنگی را جزیره عمل کردن آن دانست و بیان کرد: اگر همه فعالیت‌های فرهنگی به صورت متمرکز و یکجا برگزار شود قطعاً نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: برای آسیب شناسی حوزه فرهنگ باید با تشکیل گروههای محله محور تلاش شود.

امام جمعه زرین دشت بر ضرورت شناسایی افراد نیازمند و بیمار توسط بانوان فعال فرهنگی در محلات مختلف شهرستان تاکید کرد و گفت: شناسایی و جذب خیرین و افراد متمکن در گره‌گشایی از مشکلات افراد آبرومند و بیمار می‌تواند زمینه ساز رشد فرهنگی شهرستان باشد.

دروند پور خواستار تشکیل مجمع خیرین محلات اسلامی شد و گفت: با راه اندازی این مجمع توسط بانوان فعال فرهنگی در همان محلات اتفاقات مثبتی روی می‌دهد.

به گزارش مهر، در خاتمه همایش طرح ملی نهضت پیشرفت زنان از جمعی از بانوان فعال فرهنگی و قرآنی تجلیل شد.

این خبر با عنوان “طرح ملی نهضت پیشرفت زنان در زرین دشت اجرا می شود – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا