بین المللی

درخواست حامیان فلسطین در کاتالونیا برای قطع روابط با رژیم صهیونیستی

درخواست حامیان فلسطین در کاتالونیا برای قطع روابط با رژیم صهیونیستی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

حامیان فلسطین در کاتالونیا خواستار قطعی روابط دولت این ایالت با رژیم صهیونیستی شدند.

به گزارش تیتروز، به نقل از i۲۴، سازمان حقوقی “الحق” و چند سازمان دیگر حامی فلسطین در کاتالونیای اسپانیا از دولت این اقلیم خواستند که روابطش با رژیم صهیونیستی را قطع کند.

“آسیل الباجه”، سخنگوی سازمان الحق در سخنانی اقدام دولت رژیم صهیونیستی علیه شش نهاد مدنی فلسطینی و “تروریستی” اعلام کردن آنها توسط وزارت جنگ این رژیم را محکوم کرد.

وی گفت: این یک حمله به جامعه بین‌الملل و دلیلی برای تحرک مناطق دیگر جهان به منظور  پایان دادن به فرار اسرائیل از مجازات است.

طبق این گزارش، جنبش موسوم به “تحریم و حل‌وفصل سرمایه‌گذاری‌ها و مجازات‌ها” وابسته به فلسطین پیشنهادی را بررسی در پارلمان کاتالونیا مطرح کرده است که از حمایت شماری از احزاب سیاسی در این ایالت برخوردار بوده و بر درخواست از دولت منطقه برای لغو توافق‌هایش با اسرائیل تاکید دارد.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “درخواست حامیان فلسطین در کاتالونیا برای قطع روابط با رژیم صهیونیستی” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 5 =

دکمه بازگشت به بالا