حوادث

۲۳۲۷ ماموریت حوادث ترافیکی اورژانس در پایتخت طی یک هفته

۲۳۲۷ ماموریت حوادث ترافیکی اورژانس در پایتخت طی یک هفته” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سرپرست مرکز اورژانس تهران از انجام ۲ هزار و ۳۲۷ ماموریت مرتبط با حوادث ترافیکی طی هفته گذشته در پایتخت خبر داد.

به گزارش تیتروز، دکتر یحیی صالح طبری در ارتباط با حوادثی که طی هفته گذشته، از ۲۸ آبان تا ۵ آذرماه در تهران رخ داده است، اظهار کرد: طی هفته گذشته در مجموع ۱۹۲۵۸ ماموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس تهران ثبت شد که در پی این ماموریت ها ۴۱۴۴ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند. همچنین ۱۵ هزار و ۱۱۴ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

وی گفت: در این مدت ۴۵۵۴۰ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس تهران برقرار شد که از این تعداد ۶۵۵۱ تماس مربوط به مشاور کرونا و متاسفانه ۲۴۸۹ مورد تماس های مزاحم با این مرکز بوده است.

دکتر طبری افزود: از مجموع ماموریت های ثبت شده طی هفته گذشته، ۲۳۲۷ مورد حوادث ترافیکی و ۱۶۹۳۱ مورد حوادث غیرترافیکی بوده است.

سرپرست مرکز اورژانس تهران در خصوص مهم ترین حادثه ثبت شده طی هفته گذشته گفت: مهمترین حادثه ثبت شده طی هفته گذشته مربوط به یک مورد مسمومیت با آب آلوده بود که ۹ نفر طی آن دچار مسمومیت شده بودند.

وی ادامه داد: در این بازده زمانی ۱۰۳ نفر نیز با گاز منواکسیدکربن مسموم شدند.

دکتر طبری درباره تعداد عملیاتی که توسط اورژانس هوایی پایتخت در هفته گذشته صورت گرفته است نیز اظهار کرد: طی هفته گذشته، اورژانس هوایی ۵ سورتی پرواز داشته است.

انتهای پیام 

این محتوا با عنوان “۲۳۲۷ ماموریت حوادث ترافیکی اورژانس در پایتخت طی یک هفته” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + بیست =

دکمه بازگشت به بالا