فرهنگ و هنر

پنگوئن، مرغ دریایی و چند پرنده‌ی دیگر

پنگوئن، مرغ دریایی و چند پرنده‌ی دیگر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

پنگوئن، مرغ دریایی و چند پرنده‌ی دیگر

پنگوئن، مرغ دریایی و چند پرنده‌ی دیگر آماده‌ی اجرا می‌شوند.


به گزارش ایلنا، میثم عبدی نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر نمایش جدید خود را بعد از ۴ سال به صحنه می‌برد. وی پیش از این «کمدی استشمامات»، «آندورای تئاتر اشتباهات»، «کمدی اتفاقات» را کارگردانی کرده است.


این نمایش به نویسندگی منوچهر رمضانی، تولید جدید عمارت نوفل‌لوشاتو است. 


در خلاصه داستان این نمایش چنین آمده: «روایت غیرخطی از آخرین روز زندگی مشترک یک زوج و جشن خداحافظی آن‌ها در حضور دوستان‌شان که با اتفاقات عجیبی همراه می‌شوند…» 


از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به علی نصر (مدیرتولید)، زینب ایزدپناه و امیرحسین جوانی (دستیاران کارگردان)، معصومه پورنورام (منشی صحنه)، لاله عباسی (مدیر صحنه)، محمدرضا محبی (دستیار صحنه)، رز ارغوان آذر (عکاس)، حافظ آهی (ساخت تیزر)، سروش آهی (مستندسازی)، سارا حدادی (مدیر روابط عمومی، مشاور رسانه‌ای و تبلیغات) اشاره کرد.


نمایش «پنگوئن، مرغ دریایی و چند پرنده‌ی دیگر» نوشته‌ی منوچهر رمضانی، به کارگردانی میثم عبدی و تولید عمارت نوفل‌لوشاتو از ۱۴ آذرماه اجرای خود را آغاز خواهد کرد.


پیش فروش این نمایش متعاقبا از طریق تیوال آغاز خواهد شد.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “پنگوئن، مرغ دریایی و چند پرنده‌ی دیگر” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا