اجتماعی

حل مشکلات آموزش و پرورش به برنامه‌ریزی و طرح‌های بلند مدت نیاز دارد- اخبار فرهنگیان و مدارس – اخبار اجتماعی تیتروز

حل مشکلات آموزش و پرورش به برنامه‌ریزی و طرح‌های بلند مدت نیاز دارد- اخبار فرهنگیان و مدارس – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تیتروز، اکبر احمدپور نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی درباره انتخاب یوسف نوری، به عنوان سومین گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش، گفت: آقای نوری از دل وزارت آموزش و پرورش برخواسته است. او در طول دوران خدمت خود سطوح مختلف را اعم از معلمی، مدیرکلی و مدیریت در بخش‌های اجرایی وزارت آموزش و پروش گذرانده است. 

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه حل معضلات آموزش و پروش نیاز به نیروی جهادی دارد، گفت: آقای نوری رزمنده هشت سال دفاع مقدس است. روحیه جهادی در او نهادینه شده و باتوجه به آشنایی کاملی که نسبت به ایشان دارم؛ قطعا می‌توانند مشکلات موجود را برطرف کنند. 

احمدپور با بیان به اینکه آقای نوری می تواند مشکلات حوزه آموزش و پرورش را برطرف کند، افزود: ایشان به دلیل آشنایی با دغدغه و مشکلات حوزه‌های مختلف این وزارتخانه می‌تواند به راحتی با برنامه ریزی و طرح‌های بلند مدت معضلات را برطرف کند.

وی در پایان گفت: تعامل مناسبی میان کمیسیون آموزش مجلس و دولت وجود دارد که مجموع این همکاری‌ها می تواند مشکلات موجود را برطرف کند. البته اراده جدی آقای نوری که از نزدیک با مشکلات معلمان به ویژه بازنشستگان آشنا است هم می تواند در آینده راه گشای معضلات موجود باشد.

 

انتهای پیام/

این خبر با عنوان “حل مشکلات آموزش و پرورش به برنامه‌ریزی و طرح‌های بلند مدت نیاز دارد- اخبار فرهنگیان و مدارس – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا